Šef narko-kartela „pao“ na putu za Rožaje * Šef narko-kartela „pao“ na putu za Rožaje * EK u maju o tužilačkim zakonima * Prolongiraju smjene u RTCG * Zaustavili rušenje Ljubovića * Policija čuva Bogosloviju * Radili na intenzivnoj, a ostali bez stimulansa

Mama: - Aj' zamisli da je to nešto što voliš pa pojedi.
Anica: - Aj' ti zamisli da sam je ja pojela pa ti odnesi tanjur.

Pitali malu Katu što ćeš biti kada odraste:
- Pa biću velika.

Sport - datum: 2021-04-15 KADETSKA FUDBALSKA LIGA CRNE GORE - GRUPA B (8. KOLO)
Kadeti Mornara - Foto: Dragan Stojanović Plavljani brojali do osam, remi na Topolici Mornar - Dečić 3:3 (2:0)
Stadion: SRC „Topolica”. Igrano bez prisustva publike. Sudija: Mihailo Milošević (Cetinje). Strijelci: Tripković u 21, Nišavić u 33. i Šoškić u 67. iz jedanaesterca za Mornar, a Dedivanović u 73. i Fetić u 76. i 90+6 minutu za Dečić. Žuti kartoni: Krnić, Ljuljić, Janković, Škrijelj (Mornar), Jaji, Racković, Fatić (Dečić)

MORNAR: Krnić, Malović, Dabanović, Hajdarović, Šoškić, Ljuljić (Mitrović), Tripković, Nišavić (Duraković), Janković, Perišić, Dacić (Škrijelj).

DEČIĆ: Camaj (Vulaj), Jaji, Mujić, Krkanović (Adrović), Lekić, Zećirović, Racković (Dedivanović), Kolar, Fetić, Bauković (Fatić), Muminović

Dobru utakmicu odigrali su Mornara i Dečić. Domaći su imali prednost od tri gola, ali su Tuzani u nastavku uspjeli da poravnaju rezultat.

D.S.

Grbalj - Lovćen 6:0 (3:0)

Pomoćni teren Grblja. Igrano bez prisustva gledalaca. Sudija: Zoran Backović (Nikšić). Strijelci: Čortan u 15, A. Stanišić u 17. i B. Stanišić u 45, 60, 69. i 84. minutu. Žuti kartoni: Marković, Kulinović (Grbalj), Kapisoda (Lovćen).

GRBALj: Ćetković (od 46. Božinović), Marković (od 63. Stešević), Ercegović (od 46. Rozgaja), A. Stanišić (od 46. Radulović), B. Stanišić, Jovićević, Vujović, Čortan, Radović (od 46. Živković), Borovnica, Kulinović.

LOVĆEN: Đurović (od 76. Jabučanin), Drašković, Marković (od 63. Tomašević), Božović, Lalić, Ražnatović, Kapisoda, Roganović (od 52. Janković), Laličić (od 76. Novović), Emini (od 46. Martinović), Kostić.

Odlična igra i ubjedljiva pobjeda kadeta Grblja. Trijumfovali su protiv vršnjaka sa Cetinja sa 6:0, a četiri pogotka postigao je Bojan Stanišić.

Petrovac - Rudar 1:2 (0:1)

Stadion: pod Malim brdom. Igrano bez prisustva gledalaca. Sudija: Luka Radulović (Budva). Strijelci: St. Rodić u 89. za Petrovac, a Ajduković u 8. i S. Golubović u 85. minutu za Rudar. Žuti karton: Railić (Rudar).

PETROVAC: Medigović (od 46. Si. Rodić), Marljukić, Perazić, Mitrović, Nikolić, Draganić, Jokić, Todorović (od 64. Jovićević), Tomašević (od 85. St. Rodić), Marković, Ćosić (od 68. Pelinković).

RUDAR: Mrdak, Marjanović, Drobnjak (od 89. Railić), Terzić, Tošić, Boričić, Starovlah, Ajduković, S. Golubović, Bajčetić (od 89. D. Golubović), Tošić.

Pljevljaci su na gostovanju u Petrovcu osvojili kompletan plijen.

Brskovo - Arsenal 2:1 (0:0)

Stadion: Brskova. Igrano bez prisustva gledalaca. Sudija: Martin Minić (Bijelo Polje). Strijelci: Vukanić u 45. i Stanić u 53. za Brskovo, a Bijelić u 88. minutu za Arsenal. Žuti kartoni: J. Bulatović, Raonić (Brskovo), Bijelić (Arsenal).

BRSKOVO: M. Vujisić, Ljiljanić, Vuković, Grdinić, F. Bulatović, N. Vujisić, Stanić, J. Bulatović, Vukanić, Božović (od 68. Raonić), Filipović.

ARSENAL: Radulović, Baštrica, Šparović (od 65. S. Labović), Golub, Novaković, Bijelić, Sužnjević, M. Labović, Kuč, Đinović, Hagen.

Mojkovčani su osvojili tri boda u duelu sa Arsenalom - 2:1. Domaće je u vođstvo u 45. minutu doveo Vukanić, a samo osam minuta igre u nastavku susreta bilo im je dovoljno da postignu još jedan pogodak (strijelac Stanić) i obezbijede trijumf. U samom finišu meča Tivćani su uspjeli da ublaže poraz preko Bijelića.

Jezero – Otrant Olimpik 8:0 (3:0)

Stadion: Jezera. Igrano bez prisustva gledalaca. Sudija: Marko Radović. Strijelci: Cvijović u 9, Šekularac u 19, 53, 69. i 81, Lukač u 27. i P. Sekulić u 50. i 64. minutu. Žuti karton: Ahmemulić (Jezero). Crveni karton: Ahmemulić (Jezero) u 76. minutu.

JEZERO: Mulić, Krcić, Gutić (od 46. Ahmemulić), Lukač, Banda (od 46. Spahić), P. Sekulić, Cvijović, Šećerović (od 46. Dizdarević), Mahmutović (od 46. Rakonjac), Šekularac, Kolić.

OTRANT OLIMPIK: Muratović, Malokraja, Dragović, Pelinković, Lešević, Vuković, Čogurić, Sadriju, Bojanović, Jakupi.

Plavljani nisu imali problema sa Otrant Olimpikom, koji je na ovo gostovanje došao sa desetoricom igrača. Tvorac trijumfa bio je četvorostruki strijelac Lazar Šekularac.

Rezultati: Jezero – Otrant Olimpik 8:0, Petrovac – Rudar 1:2, Grbalj – Lovćen 6:0, Mornar – Dečić 3:3, Brskovo – Arsenal 2:1.